Držák na dlouhou zbraň do trezoru

Značka: QPQ, s.r.o.
Dostupnost Skladem
Kód: 147
299 Kč
Držák na dlouhou zbraň do trezoru
Značka: QPQ, s.r.o.

Většina trezorů na zbraně má uvnitř nějaké úchyty na opření dlouhých zbraní. Z principu ale jsou tyhle úchyty v jedné výšce. Co ale když máte kromě extra dlouhých (třeba loveckých) kulovnic i nějakého kraťase, jako je Bren, nebo něco roztomilého v .300 AAC s 8" hlavní? 

Nebavilo nás to řešit opíráním do rohu a podobně, tak zde je držák na pušku do trezoru...

Magnetem uchycené, zajištěné proti klouzání, drží pušku dost daleko na to, aby se ani optikou neopírala o zeď. Sami si vyberete jak daleko od sebe budou dlouhé zbraně, v jaké výšce se to opře...
Konec držáku je možno vyrobit na libovolnou zbraň - kozlici, dvojku, kulovnici, pro opření předpažbí atd. Proto ale potřebujeme změřit průměr v místě uchycení. Ten nám prosím napište do poznámky, časem přidáme i základní standardizované rozměry.

Není problém udělat jiné provedení - delší, kratší a tak dále - napište a rádi to s Vámi probereme.

Standardně dodáváno v černé matné barvě, ale nám se osvědčila oranžová (alespoň špička) - aby byl stojánek vidět i v tmavém trezoru a lépe se do něj puška vkládala - barvu je možno specifikovat při objednávce (výběr je široký a mění se dle dostupnosti).

Nyní taková osobní vsuvka. 
Není to poprvé, co se krátce po uvedení našeho řešení objevily velmi podobné kopie, i u některých prodejců. Škodolibě nás těší, že většina z nich nemá řešení tak důkladně promyšlené jako naše výrobky, ale i proto jsme se rozhodli, že třeba právě držáky (zbraní i tlumičů) a další podobná řešení nebudeme nabízet velkoobchodně - je to proto, abychom mohli nabídnout lepší cenu zákazníkům. 

 

Všechny naše návody jsou dostupné online (neposíláme přibalené) na této adrese: https://www.qpq.cz/navody/

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky