Školní náboj malorážkový (.22LR)

Značka: QPQ, s.r.o.
Dostupnost Skladem
Kód: 83
15 Kč
Školní náboj malorážkový (.22LR)
Značka: QPQ, s.r.o.

Školní náboj. Standardní barva výrobku je oranžová. Výrobek je možné za drobný příplatek v jiné barvě nebo dvoubarevně - spodní barva "nábojnice" žlutá, oranžová nebo zelená, "střela" libovolná.

Výrobek je z plastu, takže při opakovaném vytahování z komory dochází k opotřebení od vytahovače. Tomu se bohužel v této cenové hladině nedá vyhnout, proto je u tohoto výrobku omezená očekávaná životnost. Výhodou je, že nemůže dojít k zasunutí střely do nábojnice.

Při spuštění úderníku dojde k deformaci okraje jako u normálního náboje, takto jde proto náboj použít jen několikrát (řádově nižší desítky cvaknutí). Nemělo by dojít k odlomení kusu plastu, ale při dlouhodobějším spouštění do jednoho místa k tomu může dojít.

Naše kusy, které testujeme, za sebou mají vždy přes desítky zasunutí ze zásobníku do komory a vytažení z komory a vyhození ven. 

Všechny naše návody jsou dostupné online (neposíláme přibalené) na této adrese: https://www.qpq.cz/navody/

Pamatujte, že použití jakýchkoliv pomůcek nikdy nenahradí dodržování zásad bezpečné manipulace a zdravý rozum! Při použití této i jakékoliv jiné pomůcky je vždy zodpovědnost za bezpečí své i všech zúčastněných na tom, kdo zbraň drží!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Školní náboje - sušilky
Záruka: 2 roky