Walther Q5 Match, 5"

Značka: Walther
Dostupnost Skladem
Kód: Q5MATCH
23 500 Kč 23 500 Kč / 1 ks
Walther Q5 Match, 5"
Značka: Walther

Za nás - jedná se o jednu z nejlepších polymerových pistolí, s délkou hlavně 5", velmi povedenou ergonomií a skvělou spouští už "z krabice" s možností snadného vylepšení (třeba našimi pružinkami). 

Walther se (podle nás bohužel) rozhodl soustředit na modelovou řadu PDP (což by se dalo označit za facelift PPQ) a šli populární cestou extrémně drsných gripů, hranatých závěrů s nesmyslně hlubokými drážkami. My jednoznačně preferujeme modely PPQ, jak na střelbu, tak esteticky. Doprodávají se poslední kusy, další už se nedovážejí. O náhradní díly se nebojte - budou vždy.

 

Pistole Walther

Model: Q5 Match

Ráže: 9 mm Luger

Délka hlavně: 5 palců

Barva: černá

Pistole Walther Q5 Match má vyloženě sportovní ambice. Základní konstrukce zbraně vychází z prověřených pistolí PPQ. Oproti běžným zbraním však disponuje řadou vylepšení a odpovídá nárokům Divize Production dle pravidel IPSC. Tělo pistole je kombinací polymeru a oceli. Ráže 9mm Luger. Délka hlavně 127 mm.

Pistole je dodávána se třemi výměnnými adaptéry pro mini-kolimátory Trijicon, Leupold a Doctor / Meopta, jež lze instalovat na vrchní stranu závěru po sejmutí hledí a krycí desky.

Spoušť v nápadné modré barvě má zkrácený chod a snížený odpor.

Pistole Walther Q5 Match je dodávána se třemi zásobníky a na 15 ran, třemi adaptéry pro montáž kolimátoruz a klíčem pro výměnu adaptérů na zaměřovače, výměnnými hřbety pro úpravu obvodu rukojeti a samonabíjecí pomůckou.

Typ: pistole samonabíjecí
Ráže: 9 mm x 19
Kapacita zásobníku: 15 ran
Pojistka: automatická
Spoušť: Quick Defense, předepnutý úderník
Odpor spouště: 2500 g
Mířidla: ocelové LPA hledí, světlovodná muška
Délka záměrné: 181 mm
Délka hlavně: 127 mm / 5"
Rozměr (D/V/Š): 206/137/34 mm
Hmotnost: 775 g
Povrch: teniferace - černý mat
Speciální doplněk: Picatinny rail (MIL-STD 1913)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně
Záruka: 2 roky